ROATAN

Roatán je stále zelený ostrov v karibském moři, který je obklopen druhým největším bariérovým útesem na světě v celkové délce více než 120 km. Na ostrově je bezpočet potápěčských lokalit, kde lze spatřit nepřeberné množství mořských živočichů, v některých obdobích zde lze pozorovat i žraloky velrybí.  Po ponoru můžete užívat karibské slunce na plážích, které jsou hodnoceny jako jedny z nejkrásnějších na světě a popíjet výtečné karibské drinky.

Naše potápěčská škola vybudovala na Roatánu základnu, která nabízí servis pro jednotlivce i skupiny potápěčů. Pro potápěče nabízíme veškerý standardní servis jako naplnění lahví, odvoz na lokalitu, divemastera, možnost uskladnění potápěčského vybavení po dobu využívání našich služeb. Zájemcům o potápění nabízíme kurz OWD (Open water diver) vedený českým instruktorem v českém jazyce kurzu. Po absolvování kurzu obdržíte mezinárodně platnou potápěčskou licenci.

K ubytování lze využít apartmány v české vesnici, která byla na ostrově vybudována před cca deseti lety panem Jiřím Černým.

 

Potápění

1 ponor $40
jedna lokalita 2 lahve* $75
Slevy:
6 -10 ponorů $35/ponor
11 nebo více ponorů $30/ponor
*Cena nezahrnuje zápůjčku potápěčského vybavení

Půjčovna

BCD, regulátor, neopren, maska, ploutve 20 USD/den, 60 USD/týden
počítač 10 USD/den
jednotlivé kusy výstroje 5 USD/den

Ubytování na ostrově