lano

Ochrana osobních údajů

GDPR

1. Škola potápění – Jan Šafr se sídlem 5. Května 28/1045, 140 00 Praha 4, IČO: 69348880, jako správce osobních údajů podle čl. 26 Nařízení, zpracovává v případě vaší poptávky služeb ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje: jméno, e-mailovou adresu, telefon.

2. Všechny tyto údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) zpracováváme za účelem vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo pro odpověď na vaše dotazy. Toto zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) Nařízení. Výše uvedené osobní údaje budou společností Školou potápění zpracovávány po dobu jednání o zakázce mezi vámi a Školou potápění.

3. Zpracování osobních údajů provádí Škola potápění, který je správcem osobních údajů.

4. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat vymazání výše uvedených osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Lákají vás hlubiny?